drugie
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash

Personal Training

Czy kiedykolwiek próbowałaś/eś zmienić coś w swoim wyglądzie, zadbać o piękną sylwetkę czy po prostu o zdrowie? Każdy wie, że aby osiągnąć zadowalające rezultaty niezbędny jest trening fizyczny oraz zbilansowana dieta.

TRENING OSOBISTY jest najskuteczniejszą formą treningu dzięki swojej indywidualizacji, programu treningowego ukierunkowanego na osiągnięcie celów. Pozwoli Ci na maximum korzyści i efektów z wykonywanych właściwie ćwiczeń. Taka forma zajęć nie wymaga od Ciebie żadnej wiedzy z zakresu treningu. Twój osobisty trener zadba o to abyś w zadowalająco w krótkim czasie osiągnęła/osiągnął swoje założone cele treningowe.

Trening osobisty może łączyć w sobie wszystkie formy aktywności fizycznej. Począwszy od treningów ukierunkowanym na kształtowanie sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnianie i modelowanie ciała, jak również i ćwiczeń korekcyjnych, zajęć z elementami rehabilitacji, a skończywszy na treningach ukierunkowanych na poprawę efektów w wielu dyscyplinach sportowych takich jak pływanie, czy zespołowe gry sportowe. Klub fitness, siłownia? To miejsce w którym zadbamy o Ciebie kompleksowo!

Zadzwoń już dziś i umów się na pierwsze spotkanie!