drugie
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash

PT Balance

Czy odnosisz wrażenie czasem, że Twoje ciało nie do końca wykonuje Twoje polecenia? Czujesz się spięty i mało elastyczny? A może długotrwała siedząca praca, czy jazda samochodem sprawiły, że Twoje ciało, mięśnie potrzebują natychmiastowego odprężenia? 

Zaufaj naszym trenerom osobistym!

Poczujesz, że PT Balance to zajęcia właśnie dla Ciebie! Ich głównym celem jest natychmiastowe zmniejszenie napięcia tych właśnie mięśni, poprzez zastosowanie technik relaksakcji: rozciągania i masażu. Uwierz! Nie włożysz w to żadnego wysiłku!

Jest to najlepsza forma odprężenia, wspomagająca powrót do równowagi ciała, regeneracje organizmu np. po ciężkim dniu pracy, a także w  celach wspomagania leczenia wielu urazów czy kontuzji. Taka forma zajęć polecana jest wszystkim osobom, w każdym wieku, nie tylko prowadzącym siedzący tryb życia, ale również ze względu na swoje działanie lecznicze, jest niezastąpioną formą odnowy ciała dla każdego. 

Nasi trenerzy przy użyciu profesjonalnego sprzętu  oraz wyspecjalizowanych metod odnowy sprawią, iż napełnisz sie energią do życia!  Pomogą Ci odzyskać witalność oraz dobre samopoczucie, ciesząc się pełnią zdrowia!

Nie musisz już wychodzić z domu by czuć się doskonale w swojej skórze! Twój osobisty trener odwiedzi Cię nawet tam. Wypróbuj PT Balance by poczuć się odprężająco i doskonale każdego dnia!

Zadzwoń i umów się już dziś na spotkanie!    

 

Pamiętaj! Twoje ciało na to zasługuje!