drugie
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash
Brak obsługi Adobe Flash

Coaching

Czym jest Coaching w naszej firmie?

Coaching w naszej firmie jest nowoczesną formą współpracy na podstawie relacji pomiędzy coachem, a klientem. Dzięki niej pomożemy Ci w rozwoju samego siebie, nie tylko pod względem samorealizacji we własnym treningu fizycznym, ale nauczymy Cie rozumieć i słuchać siebie, abyś z rosnącą świadomością znajdował rozwiązania i odpowiedzi na stawiane przede wszystkim przez swój organizm pytania i wyzwania, związane z  ogromem metod i środków, niezbędnych do poprawy wielu własnych cech i umiejętności.

Nowością coachingu w naszej firmie jest jego indywidualizacja. Pomożemy Ci odnaleźć własne odpowiedzi na problemy metodyczne treningu fizycznego i problemów żywieniowych.

My traktujemy coaching jako jedyny w swoim rodzaju proces oparty na poszukiwaniu i dokonywaniu wyborów działań, które przyniosą oczekiwany efekt. Uczymy jak inspirować, by realizować dowolnie własne potrzeby związane z poprawą zdrowia!

Ten proces szkoleniowy realizujemy w sposób całkowicie indywidualny i dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta.  Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z Twoim Coachem! Poznaj siebie, przekonasz się że warto!!!